Şuan sitemizde 4 salonda toplam 239 kişi bulunmaktadır.
normal okey

Karşılıklı okey oynayabileceğiniz arkadaşlara sahip olmayabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla buluşup okey oynayacak zaman sahip olmayabilirsiniz. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Bu yüksek rekabet ve keyif veren oyundan mahrum mu kalacaksınız? Tabi ki de hayır! Sizlerin keyifli ve sıcak arkadaşlık ortamında oyun oynuyormuş gibi hissetmeniz için imdadınıza yetişiyor! ekolay okey dendi mi akla ilk gelen adres olan sitemiz siz oyunculara ileri seviyede oyun deneyimini yaşatmayı amaçlar.

Günümüz teknolojisine uygun sistemi ve pratik yapısıyla oyuncuların eğlencesini katlayarak arttırıyor. E- kolay okey oyunu arayanların uğrak noktası olan RealOkey.Net, geniş oyuncu kitlesine hitap etmesiyle birçok arkadaşlık kurmanızı ve boşta kalmamanızı temin ediyor.E Kolay okey nedir? Neden EKolay okeyi tercih etmeliyim? EKolay okeyin artıları neler?

ekolay okey

Ekolay Okey Özellikleri

RealOkey, Türkiye’nin önde gelen e-kolay okey platformları arasında yer alır. Kullanıcı dostu arayüzüyle her seviyeden oyuncunun rahatlıkla kullanmasını sağlar. Misafir olarak ve kayıt olarak giriş yapabildiğiniz EKolayoyuncu.net, içerisinde birçok hizmetler barındırıyor.

Bu hizmetlerden başlıcaları, sohbet bölümü, canlı oyun izleme bölümü, en iyi oyuncular bölümü ve radyo bölümünden oluşmaktadır. Bu seçenekler oyun deneyiminize oldukça olumlu yönde etki etmektedir. Bununla birlikte EKolay okeyi web tabanlı bir şekilde veya mobil cihazınıza kurarak oynama seçeneklerine de sahipsiniz.

Ayrıca diğer  ekolay okey oyun sitelerinden ayrılan bir diğer özelliği de bir tek okey oyunu ile sınırlı kalmamasıdır. Ekolay Okey, İhaleli ve İhalesiz Batak ve Tavla oyunlarını da barındırıyor. Bu da herhangi bir oyundan sıkılan ve başka bir şeyler denemek isteyen oyuncuların farklı seçeneklerinin olmasını sağlıyor ve sıkılmalarını önlüyor.

ekolay okey oyunu

E-Kolay Okey Oyunu

Sizlere günümüz teknolojisi ile web tabanlı en iyi ekolay okey masaları sunar. Aynı formatı kullanan rakiplerinden farklı olarak güçlü hızlı ve sürekli güncellenen bir altyapıya sahiptir. Ayrıca oyuncuların görüşlerini oldukça önemseyerek şikayet ve önerilerinizi bildirme olanağı sunar. Bu sayede sistemde iyileştirmeler yapılır ve e-kolay okey oyun deneyiminize olumlu etkilerde bulunur.

Sahip olduğu sistemiyle oyuncuların seviyesi farketmeksizin herkes rahatlık ve kolaylıkla kullanabilir. Ayrıca Oyun hakkında bilgisi olmayan fakat oynamak isteyen oyuncular için her konuda detaylı bilgilere ulaşmanıza olanak sağlar bu sayede oyuna başlarken kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaz ve rahatlıkla oyunun keyfine varırsınız.

 Her oyuncu keyifli bir oyun ortamını hak eder. EKolayoyuncu.net de sahip olduğu güçlü platform ile beraber sıcak arkadaşlık ortamıyla oyunculara kusursuz oyun deneyimi sunar. Sizde bu deneyimi yaşamak ve keyifli vakit geçirmek isterseniz hemen kaydolup oyuna başlayın!